Wózki widłowe

Doświadczony zespół pracowników spedycji i transportu oferuje Państwu przewozy i spedycję ładunków ponadgabarytowych w kraju oraz w międzynarodowej komunikacji kolejowej - pełną obsługę zakresu załadunku i wyładunku towaru.

Kilkuletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam wypracować działania odpowiadające ich potrzebom. Chcielibyśmy, aby również Państwo przekonali się o wysokiej jakości naszych usług. Nie chcemy być dla naszych klientów jedynie "stroną kontaktu" lecz przyjaznym doradcą, który pomoże skutecznie i kompleksowo rozwiązać Panstwa problemy transportowe. Bierzemy na siebie całość organizacji procesu transportowego, począwszy od magazynu klienta a skończywszy na miejscu przeznaczenia towaru.

Jesteśmy firmą dysponującą szerokimi kontaktami z firmami spedytorskimi w kraju i za granicą. Współpracujemy i realizujemy dostawy między innymi dla:

  • ZRE Radom
  • ABB Sp. z o.o.
  • ZREW S.A. Warszawa
  • ZREW S.A. Katowice

W spedycji kolejowej specjalizujemy się w zabezpieczaniu i transportowaniu ładunków ponadgabarytowych, do których zaliczają się transformatory i generatory dużych mocy. Przewozimy również inne ładunki o dużych gabarytach - np. rury, stoły do prasy oraz inne maszyny i urządzenia. Naszym największym osiągnięciem jest przetransportowanie na odległość kilkuset kilometrów transformatora o wadze 400 ton.